Alpsko-jadranský pohár
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 1 | ||||||||||||
23.9.2021 | 18:00 |
Górnicza |
93:85 |
Rytieri |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 1 | ||||||||||||
27.9.2021 | 20:00 |
Ilirija |
83:74 |
Prievidza |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 1 | ||||||||||||
28.9.2021 | 18:00 |
Šibenka |
64:79 |
Levice |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 2 | ||||||||||||
28.9.2021 | 17:00 |
Dukes |
56:52 |
Górnicza |
||||||||
28.9.2021 | 18:00 |
Gorica |
93:69 |
Rytieri |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 1 | ||||||||||||
29.9.2021 | 17:30 |
Pardubice |
79:76 |
Wels |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 2 | ||||||||||||
29.9.2021 | 18:00 |
Škrljevo |
83:70 |
Prievidza |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 2 | ||||||||||||
6.10.2021 | 18:00 |
Levice |
93:64 |
Wels |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 1 | ||||||||||||
6.10.2021 | 18:00 |
Děčín |
73:109 |
Viedeň |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 3 | ||||||||||||
6.10.2021 | 18:00 |
Prievidza |
81:91 |
Ústí nad Labem |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 2 | ||||||||||||
13.10.2021 | 18:00 |
Šenčur |
86:67 |
Viedeň |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 4 | ||||||||||||
13.10.2021 | 18:00 |
Dukes |
55:72 |
Rytieri |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 3 | ||||||||||||
19.10.2021 | 17:00 |
Levice |
101:71 |
Pardubice |
||||||||
19.10.2021 | 18:00 |
Šibenka |
104:81 |
Wels |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 2 | ||||||||||||
20.10.2021 | 18:00 |
Inter |
88:81 |
Děčín |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 6 | ||||||||||||
20.10.2021 | 18:00 |
Gorica |
100:78 |
Dukes |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 3 | ||||||||||||
20.10.2021 | 18:00 |
Škrljevo |
73:84 |
Ilirija |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 3 | ||||||||||||
26.10.2021 | 18:00 |
Górnicza |
99:63 |
Dukes |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 3 | ||||||||||||
27.10.2021 | 19:00 |
Inter |
84:86 |
Viedeň |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 4 | ||||||||||||
27.10.2021 | 20:00 |
Ilirija |
87:77 |
Škrljevo |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 3 | ||||||||||||
3.11.2021 | 17:00 |
Rytieri |
74:72 |
Gorica |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 5 | ||||||||||||
3.11.2021 | 19:30 |
Prievidza |
77:79 |
Škrljevo |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 4 | ||||||||||||
10.11.2021 | 17:30 |
Pardubice |
83:75 |
Levice |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 4 | ||||||||||||
10.11.2021 | 18:00 |
Děčín |
80:79 |
Inter |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 1 | ||||||||||||
10.11.2021 | 18:00 |
Dukes |
78:96 |
Gorica |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 4 | ||||||||||||
10.11.2021 | 18:00 |
Ústí nad Labem |
102:71 |
Prievidza |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 1 | ||||||||||||
16.11.2021 | 18:00 |
Šenčur |
74:95 |
Inter |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 4 | ||||||||||||
17.11.2021 | 19:00 |
Viedeň |
98:78 |
Děčín |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 5 | ||||||||||||
17.11.2021 | 18:00 |
Rytieri |
80:77 |
Dukes |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 2 | ||||||||||||
21.11.2021 | 17:30 |
Pardubice |
82:67 |
Šibenka |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 5 | ||||||||||||
22.11.2021 | 18:00 |
Górnicza |
100:80 |
Gorica |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 3 | ||||||||||||
24.11.2021 | 18:00 |
Děčín |
86:83 |
Šenčur |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 1 | ||||||||||||
24.11.2021 | 18:00 |
Škrljevo |
74:75 |
Ústí nad Labem |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 4 | ||||||||||||
26.11.2021 | 18:00 |
Gorica |
77:98 |
Górnicza |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 2 | ||||||||||||
26.11.2021 | 20:00 |
Ilirija |
99:81 |
Ústí nad Labem |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 6 | ||||||||||||
28.11.2021 | 18:00 |
Ústí nad Labem |
81:60 |
Škrljevo |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 6 | ||||||||||||
1.12.2021 | 19:15 |
Levice |
94:77 |
Šibenka |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 5 | ||||||||||||
6.12.2021 | 18:00 |
Ústí nad Labem |
59:71 |
Ilirija |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 5 | ||||||||||||
8.12.2021 | 18:00 |
Šenčur |
101:75 |
Děčín |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 6 | ||||||||||||
8.12.2021 | 18:00 |
Prievidza |
85:83 |
Ilirija |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 5 | ||||||||||||
14.12.2021 | 19:00 |
Wels |
56:86 |
Levice |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 6 | ||||||||||||
14.12.2021 | 18:00 |
Rytieri |
92:76 |
Górnicza |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 5 | ||||||||||||
15.12.2021 | 19:00 |
Viedeň |
93:76 |
Inter |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 6 | ||||||||||||
21.12.2021 | 18:30 |
Wels |
79:83 |
Šibenka |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 6 | ||||||||||||
22.12.2021 | 18:00 |
Viedeň |
104:71 |
Šenčur |
||||||||
23.12.2021 | 15:00 |
Inter |
101:105* |
Šenčur |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 4 | ||||||||||||
5.1.2022 | 19:00 |
Wels |
50:79 |
Pardubice |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 5 | ||||||||||||
18.1.2022 | 10:00 |
Šibenka |
20:0 |
Pardubice |
Tabuľka
A-skupina |
||||||
Poz. | Z | V-P | Skóre | B | ||
1. | Patrioti | 6 | 5-1 | 528:415 | 11 | |
2. | Pardubice | 6 | 4-2 | 394:389 | 10 | |
3. | Šibenka | 6 | 3-3 | 415:415 | 9 | |
4. | Wels | 6 | 0-6 | 416:524 | 6 |
B-skupina |
||||||
Poz. | Z | V-P | Skóre | B | ||
1. | Viedeň | 6 | 5-1 | 557:468 | 11 | |
2. | Šenčur | 6 | 3-3 | 520:528 | 9 | |
3. | Inter | 6 | 2-4 | 523:519 | 8 | |
4. | Děčín | 6 | 2-4 | 473:558 | 8 |
C-skupina |
||||||
Poz. | Z | V-P | Skóre | B | ||
1. | Spišskí Rytieri | 6 | 4-2 | 472:466 | 10 | |
2. | Dabrowa Górnicza | 6 | 4-2 | 518:453 | 10 | |
3. | Velika Gorica | 6 | 3-3 | 518:497 | 9 | |
4. | Klosterneuburg | 6 | 1-5 | 407:499 | 7 |
D-skupina |
||||||
Poz. | Z | V-P | Skóre | B | ||
1. | Ilirija | 6 | 5-1 | 507:449 | 11 | |
2. | Ústí nad Labem | 6 | 4-2 | 489:456 | 10 | |
3. | Škrljevo | 6 | 2-4 | 446:474 | 8 | |
4. | Prievidza | 6 | 1-5 | 458:521 | 8 |